Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Szilikon fej + TPE test |
| Magasság | 168 cm |
| Teljes mell | 83 cm |
| Mell alatt | 63 cm |
| Derék | 63 cm |
| Csípő | 84 cm |
| Kar szélessége | 60 cm |
| Vállszélesség | 37 cm |
| Láb hossz | 91 cm |
| Lábhossz | 23 cm |
| Hüvelymélység | 21 cm |
| Anális mélység | 14 cm |
| Nettó tömeg | 38 kg |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.