Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 170 cm |
| Mellbőség | 91 cm |
| Derék | 72 cm |
| Csípő | 95 cm |
| Kar | 62 cm |
| Vállszélesség | 43 cm |
| Láb hossz | 78 cm |
| Lábhossz | 24 cm |
| Pénisz hossza | 15cm / 25cm |
| Szájmélység (csak puha fej) | 12 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 38 kg |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.