Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 155 cm |
| Csésze | C |
| Nettó tömeg | 29 kg |
| Teljes mell | 80 cm |
| Mell alatt | 65 cm |
| Derék | 59 cm |
| Csípő | 88 cm |
| Vállszélesség | 34 cm |
| Kar hosszúság | 62 cm |
| Láb hossz | 75 cm |
| Lábméret | 21 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria






















Vélemények
Még nincsenek értékelések.