Description
About Her
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 155cm |
| Cup | C |
| Net Weight | 29kg |
| Full Bust | 80cm |
| Under Bust | 65cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder Width | 34cm |
| Arm Length | 62cm |
| Leg Length | 75cm |
| Feet Size | 21cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery







Reviews
There are no reviews yet.