Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Szilikon |
| Magasság | 154 cm |
| Nettó tömeg | 34 kg |
| Teljes mell | 85 cm |
| Mell alatt | 68 cm |
| Csésze | C |
| Derék | 70 cm |
| Csípő | 98 cm |
| Orális | 13 cm |
| Hüvely | 18 cm |
| Végbélnyílás | 16 cm |
| Váll | 38 cm |
| Kar | 48 cm |
| Láb | 94 cm |
| Láb | 22 cm |
Baba Galéria
![]()
2,100.00$ Eredeti ára: 2,100.00$.1,699.00$Jelenlegi ára: 1,699.00$.

For one, you have found the most qualified real sex doll supplier. We are doll experts from Hongkong, with over 7 years experience in trading sex dolls online. sndoll is one of our top online stores, and it is a place where you can find more than 4000 sex dolls, be it TPE, silicone, Curvy busty sex dolls, etc. All dolls manufactured by famous brand are high quality and are very realistic.
Van még kérdése? lépjen kapcsolatba velünk e-mailben, vagy látogasson el a GYIK oldalra
| Anyag | Szilikon |
| Magasság | 154 cm |
| Nettó tömeg | 34 kg |
| Teljes mell | 85 cm |
| Mell alatt | 68 cm |
| Csésze | C |
| Derék | 70 cm |
| Csípő | 98 cm |
| Orális | 13 cm |
| Hüvely | 18 cm |
| Végbélnyílás | 16 cm |
| Váll | 38 cm |
| Kar | 48 cm |
| Láb | 94 cm |
| Láb | 22 cm |
![]()
| Mell által | Nagy |
|---|---|
| Magasság szerint | 150-159 cm |
| Anyag szerint | Szilikon |
| Súly szerint | 31-35 kg |
| Jellemzők szerint | kanyargós |
Csak bejelentkezett vásárlók írhatnak véleményt, akik megvásárolták ezt a terméket.
Nemzetközi szabvány szerinti ingyenes kiszállítást kínálunk normál tételekre; néhány országba gyors szállítást is kínálunk. A szállítási lehetőségeket a pénztár oldalon láthatja
Tiltott területek: All Islamic countries, South America (Mexico,Brazil, Peru, etc), India.
– USA / Europe warehouse items: It will take 3-7 days to your door, Please select our international warehouse based on your region.
– If shipping from manufacturer,
Your doll will be made in 1 to 3 business days after payment has been received, and it will take an additional 7 to 50 days to ship, You will see shipping options at checkout page
Amikor a baba készen áll a szállításra, egy nyomkövetési számot küldünk Önnek e-mailben.
Babarendeléséhez a következő fizetési módokat fogadjuk el:
For more questions, you can visit FAQ page
Az SnDollnál kiemelten kezeljük az Ön személyes adatainak védelmét. Szilárd, egyszerű szállítódobozokat használunk, felismerhető márkajelzés vagy címkézés nélkül. Nincs miért aggódnod. Belátásunk szerint csomagja tartalmát senki számára nem ismeri.
A plain cardboard box will be used to package the doll. The box has no label that might indicate what’s inside. Who or what is within is unknown
Depending on when you tell us of the cancellation from the time of purchase, the following cancellation and restocking fees could be charged:
12 órán belül: Teljes visszatérítés
24 órán belül: 70% visszatérítés
48 órán belül: 20% visszatérítés
- Türelmüket kérjük, mert a vis maior események, például a COVID-19, háborúk, földrengések stb. miatt lassan küldjük el megrendelését.
-If you decide to cancel your order because of prolonged delivery times and the delivery time is prolonged (more than 30 days past the anticipated date) due to the forwarding company’s error at work, the indemnity is shared by SnDoll and the forwarding company. The compensation ratio is typically 20% of the total amount.
Kérjük, azonnal lépjen kapcsolatba velünk, ha babája sérült vagy minőségi problémával érkezik. A visszaküldést vagy cserét költségmentesen elfogadjuk, ha a kár a mi hibánkból ered.
Ügyfelünkként az Ön teljes megelégedettsége a legfontosabb számunkra. Folyamatosan figyelemmel kísérjük a gyártási és csomagolási folyamatok minden egyes lépését annak érdekében, hogy ezeknek a babáknak a 99.9%-ja minden tekintetben hibátlan legyen. További részletekért tekintse meg a szállítási és visszaküldési szabályzatot.
Az angol nyelvű használati útmutatót e-mailben küldjük el, miután elküldtük csomagját


















































Vélemények
Még nincsenek értékelések.