Leírás
Róla
Naponta új szerelmes babákat terveznek, hogy megfeleljenek a szexbabákat használók növekvő népességének. A ladyboy szexbaba mindkét nem számára használható. A szexbabák értékelései alapján az aktív szex egészséges és gyakran ajánlott. Az Anna Bell Peaks szexbaba megfizethető szexbaba, amely a legtöbb költségvetéssel működik.
A szexbaba-pornóról szóló futóvonat módokat kínál arra, hogy segítsen megvalósítani szexuális kiteljesedését. Ha jobb lesz a szex a clevelandi szexbabával, az emberi szexuális partnerek is profitálnak. A 166 cm-es csésze szexbabának szexi melltartókra van szüksége, hogy felfedje dekoltázsát és növelje vonzerejét.
A kövér lány szexbaba különböző mennyiségben kapható. A legjobb, ha a kövér babát 40 × 36-os szexbabává alakítja. A szexbabafejek, anetfmazon pornók vásárlása segít, hogy mindenkor felkészülhessen egy exkluzív szexre.
Méretek
| Magasság | 171 cm |
| Súly | 33,5 kg |
| Mellők | 77 cm |
| Mell alatt | 66,5 cm |
| Derék | 58,2 cm |
| Csípő | 89,5 cm |
| Váll | 37 cm |
| Comb | 50,5 cm |
| Láb | 22,5 cm |
| Hüvely | 19 cm |
| Végbélnyílás | 17 cm |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.