Leírás
Róla
A szexbabák egyre népszerűbbek. Egyesek életnagyságú szexbabák, míg mások aranyos, kedves babák. Ezek a szép babák nagyon gyakoriak. A szép babák 150 cm-es szerelmes babák. Néhány valósághű szexbaba aranyos szexbaba, ha a mellméretről van szó. Ezek a babák a kisebb méret figyelembevételével készültek.
A szexbabák eladása a népszerűség növekedésével nőtt. A meztelen babákat a szexiparban használták. Ezeket az igazi babasex klipeket babapornóként adják tovább. Az ezekben a videókban használt szexbabát tekintik a videók főszereplőinek. Ezek a videók segítik az első babatulajdonosokat, hogy többet tudjanak meg a termékről és bizonyos helyzetek kezeléséről.
A szexbabák ára a nagyon drága babáktól az olcsó, megfizethető babákig terjed. Minél magasabb az ár, annál jobb anyagból készült a szexbaba.
A szexbabák egyre népszerűbb módjai a kapcsolat felpörgetésének vagy éppen az intimitás iránti igényének kielégítésének. Terápiás eszközként is használhatók szexuális zavarokkal, például merevedési zavarokkal küzdők számára.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 150 cm |
| Mell | 89 cm |
| Derék | 47 cm |
| Csípő | 84 cm |
| Nettó tömeg | 32 kg |
| Orális mélység | 11 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.