Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 161 cm |
| Breast Line | 93 cm |
| Derékvonal | 79 cm |
| Hip Line | 102 cm |
| Vállszélesség | 36 cm |
| Láb hossz | 79 cm |
| Kar hosszúság | 61 cm |
| Comb vonal | 55 cm |
| Borjú vonal | 37 cm |
| Lábméret | 21 cm |
| Nettó tömeg | 48 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria



















Vélemények
Még nincsenek értékelések.