Leírás
Róla
Ez egy nagyon valósághű szexbabát átalakító fanfic igazi baba. Egy olyan, amelyet úgy terveztek, hogy biztosítsa a teljes mértékben magával ragadó szexuális élményt. Ezért ez a felnőtt férfi félszexbaba minden funkcióval rendelkezik ahhoz, hogy a legvadabb szexuális fantáziáit valóra váltsa.
Ezenkívül ezt az amerikai csinos lány baba szex babát úgy tervezték, hogy ellenálljon az erőteljes szexnek. Ez azt jelenti, hogy felfedezheti a vad, agresszív szexuális fantáziákat anélkül, hogy károsítaná ezt a tanabe szexbabát. Ezért ez a wendy szerelmi szexbaba rendkívül tartós.
A tartósság mellett ez a tiffany szexbaba úgy készült, hogy szorosan utánozza az emberi testet. Ez azt jelenti, hogy puha, sima nbd rugalmas bőrt fog érezni, húshoz hasonló íveket és redőket. És mindennek a tetejébe. Úgy érzi, feszes, bordázott és jól texturált lyukak a szexhez az igazi babával. Így újra elkészítheti a legjobb l cup sex baba videóját. Ezért ez a tökéletes fantázia szexbaba tökéletes az Ön szexuális igényeihez.
Méretek
| Nettó tömeg | 19,18 font / 8,7 kg |
| Bruttó súly | 26,83 font / 12,17 kg |
| Hüvelyi hossz | 6,3 hüvelyk / 16 cm |
| Végbélnyílás hossza | 5,91 hüvelyk / 15 cm |
| Láb hossz | 1,18 hüvelyk / 3 cm |
| Lábkörfogat | 15,75 hüvelyk / 40 cm |
| Ülőmagasság | 10,04 hüvelyk / 25,5 cm |
| Csípőszélesség | 11,81 hüvelyk / 30 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.