Leírás
Róla
This is a well detailed and realistic amia sex doll. One that was built to offer the very best standard of quality. This cosxz sex doll is highly realistic, both in terms of looks and feel. Hence, this asian doll sex tape real doll was designed to fully stimulate all your sexual needs.
Furthermore, this sex doll anime head doll has the best features you are looking for in a real life real doll. Hence, with this new sex doll 2000 $ real doll. You can look forward to enjoying a great sexual experience,. Time and again.
Moorever, with this sex doll sex xnxx doll. You can rest assured that your complete sexual satisfaction Is finally within your grasp. Hence, if you are looking to enjoy cum sex doll verbal experience. Then this is the best sex doll for couples threesom.
Moorever, if you are into huge cock vs sex doll fantasies. This is a perfect sex doll p*** hub real doll.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 170 cm |
| Mellbőség | 91 cm |
| Derék | 72 cm |
| Csípő | 95 cm |
| Kar | 62 cm |
| Vállszélesség | 43 cm |
| Láb hossz | 78 cm |
| Lábhossz | 24 cm |
| Pénisz hossza | 15cm / 25cm |
| Szájmélység (csak puha fej) | 12 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 38 kg |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.