Leírás
Róla
A 160 cm-es teljes magasságban Lynn egy gyönyörű szexbaba, amely az emlékezés sávjába visz. Ezt a gyönyörű Gyűrűk Ura sztárt kiválóan sikerült megörökíteni. A szexi szexbabának hosszú hegyes fülei vannak, így tökéletes az elf szexbaba ínyenceknek.
A valódi babatermékekhez hasonlóan ennek a vágybabának teljes fémváza van, amely teljesen tagolódik, így a valósághű szexbabának teljes mozgási tartományt biztosít. Ez a csontváz még könnyebbé teszi a szexet a fantáziák szexbabájával.
Amellett, hogy gyönyörű arca finom arcvonásokkal rendelkezik, ennek a fantázia szexbabának normál elf teste van F-kupa mellekkel, szexi babaseggével és baba puncijával. Mindkét nyílás eltérő textúrájú és különböző méretű, így attól függően, hogy mit érez, két különböző választási lehetőség közül választhat.
Ez egy személyre szabható szexbaba, és Ön kiválaszthatja, hogy milyen jellemzői vannak, a gyártó pedig az Ön igényei szerint állítja össze a szilikon szexbabát.
Ha szeretne egy másik manó babafejet kérni, akkor erre lehetősége van, valamint megváltoztathatja a bőrtónusát, a szemszínét, a hajszínét, a jelmezét stb.
Egy másik lehetőség, hogy testmódosításokat, például piercingeket vagy jelöléseket kér a választékunkból.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 170 cm |
| Mell | 77 cm |
| Derék | 52 cm |
| Csípő | 85 cm |
| Váll | 33 cm |
| Kar hosszúság | 62 cm |
| Lábhossz | 20 cm |
| Nettó tömeg | 35 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.