Leírás
Róla
A legjobb szexbabák a BBW kategóriában?
Akkor Irát fogod keresni.
Ira az egyik legjobb BBW szexbaba több okból is, de a kedvenc az a tény, hogy az 5'3 szexbaba kanyargós. Annyira kanyargós, hogy minden megvan benne, amit egy nőben csak kívánhat.
Gyengéd, kerek arc, ragyogó babaszemek (ez változtatható), nagy mellek, nagy babaszamár, mindezek még szebbé teszik, mint valósághű szexbaba társai.
Kicsi a dereka és nagyon tónusú pocakja, így azt is szeretné, hogy legyen valami, amibe kapaszkodhat, miközben használja a dús szexbabát, vagy beleütközik a nagy babafenekébe.
A TPE szexbaba a legjobb anyagokból készült, és platinával van kezelve, így biztonságos, vízálló és különösen tartós.
A TPE egy extra sima anyag, és a mellei méretével a nagy mellű szexbaba mindig ugrál és ugrál, amikor mozog.
A kövér szexbabának reálisan vastag combjai is vannak, amelyek még valóságosabbá teszik az élményt, a kiváló minőségű szexbabának pedig három helye van, amelyekkel örömet szerezhet.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 163 cm |
| Mell | 85 cm |
| Derék | 56 cm |
| Csípő | 90 cm |
| Váll | 37 cm |
| Láb hossz | 82 cm |
| Kar hosszúság | 60 cm |
| Lábhossz | 20 cm |
| Nettó tömeg | 40 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria



























































































Vélemények
Még nincsenek értékelések.