Leírás
Róla
Jump right into a fantasy world with the MLP Living Customized Love Doll Sex Toy for Men. The sexy doll shows up and combines the best technology with beautiful design only to make the most beautiful doll available for buyers who know what they want. Whether you’re familiar with the sex doll anatomy, Reddit pages or have fantasies of the. 2022 AI sex doll series. With a human sex doll vagina like this one, you will wonder what anyone ever saw in the Tumblr latex sex dolls. The experience is one of a kind, and you will find yourself searching for more. The love doll sex dog for men will make you wish for a living manga sex toy. Made with TPE, she is non-allergenic, unlike other latex Tumblr sex dolls, and you will enjoy the feel of her skin against your own, and you will not regret purchasing the pussy doll for sex. So realistic, you will ask yourself if you are fucking a human vaginal or a sex doll.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Testméret | 162 cm |
| Nettó tömeg | 31 kg |
| Teljes mell | 72 cm |
| Mell alatt | 58 cm |
| Derék | 52 cm |
| Csípő | 91 cm |
| Lábhossz | 21 cm |
| Váll | 35 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Végbélnyílás mélysége | 15 cm |
| Szájmélység (puha fej) | 12 cm |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.