Leírás
Róla
Ez a szexbaba szolgáltatás torrent igazi baba egy jól megépített példány. Olyan, amellyel felfedezheti legvadabb szexuális fantáziáját. Ezért ez a szexbaba asia carrera tpe love baba minden olyan funkcióval rendelkezik, amelyre szüksége van egy teljesen magával ragadó szexuális élményhez.
Ezenkívül ez a g3ha szexbaba fkvfpn rendkívül tartós. Ez azt jelenti, hogy hosszú, következetes kapcsolatra számíthat. Nyertes, ahol folyamatosan szexuálisan stimulált és elégedett.
Moroeve, ez a méretű férfi szexbaba nagyon valósághű. Ezért ez a link Zelda szexbaba nagyon úgy néz ki és úgy érzi, mint egy igazi élő ember. Ezért válassz a legjobb szexbabáról a hölgyeknek. Ezt a earwen szexbabát úgy tervezték, hogy optimális szexuális stimulációt biztosítson Önnek. Valamint garantálja a teljes szexuális elégedettséget. Így ez a koh sex baba igazán csodálatra méltó remekművé válik. Ez nagyon magas minőségi színvonalat tükröz.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 159 cm A csésze |
| Mellbőség | 72 cm |
| Mell alatt | 60 cm |
| Derék | 54 cm |
| Csípő | 92 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Orális mélység | 13 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 37 kg |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.