Leírás
Róla
Semmi sem lehet olyan bosszantó, mint az, hogy viccelni kell, és könyörögni kell a partnerednek, hogy engedje, hogy kipróbálhassa szexuális fantáziáit. Képzeld el, hogy kanos vagy, és nem tudod kipróbálni a szexuális fétisedet, mert a partnered nem szereti. Mit csinálsz? Kapsz egy élethű szexbabát, amely nem bánná, ha veled fedezné fel a fétiseket. Erre a legjobb megoldás a Teva. A Teva az ön alázatos babája, aki soha nem panaszkodik és nem fáradna bele, hogy kedvenc szexuális kapcsolatát kipróbálja. Valójában ő is olyan készen áll, mint te.
Ennek a valós babának valósághű teste van, amely képes elfogadni bármilyen szexuális cselszövést vele szemben. Szereted a BDSM-et? A Teva az Ön BDSM babája, csak ne vigye túlzásba. Ahogyan nem sértené meg valós partnerét a BDSM miatt, ne sértse meg a baba bőrét a BDSM miatt.
Teva egy masszív, masszív szexbaba, és ez azt jelenti, hogy bármilyen pozícióba helyezheti, és bármilyen stílusban elkészítheti; amit csak akarsz, ez az igazi szexbaba is ezt akarja, és panasz nélkül akarja. Egy kibaszott szexbaba dörömbölő testtel soha nem volt képes olyan durva szexet viselni, mint Teva. Érdemes megragadnia ezt a szerelmes babát, mielőtt valaki más megtenné.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 165 cm |
| Mell | 84 cm |
| Derék | 59 cm |
| Csípő | 87 cm |
| Láb hossz | 85 cm |
| Lábhossz | 21 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 17 cm |
| Orális mélység | 12 cm |
| Nettó tömeg | 35 kg |
Baba Galéria






















































































Vélemények
Még nincsenek értékelések.