Opis
O njoj
Ovo je vrlo realistična fanfic transformacije lutke za seks, prava lutka. Onaj koji je dizajniran kako bi osigurao da uživate u potpuno imerzivnom seksualnom iskustvu. Dakle, ova polulutka za odrasle, muška seks osoba ima sve mogućnosti da vaše najluđe seksualne fantazije postanu stvarnost.
Nadalje, ova američka lijepa djevojka lutka za seks je dizajnirana da izdrži snažan seks. To znači da možete istraživati divlje agresivne seksualne fantazije bez oštećenja ove tanabe seks lutke. Stoga je ova seks lutka Wendy Love vrlo izdržljiva.
Osim izdržljivosti, ova tiffany seks lutka napravljena je tako da oponaša ljudsko tijelo. To znači da ćete osjetiti meku, glatku i gipku kožu, obline i nabore poput mesa. I povrh svega. Osjećate se uske, rebraste i dobro teksturirane rupe za seks s pravom lutkom. Dakle, možete rekreirati svoj najbolji video s lutkom za seks. Stoga je ova fantastična seks lutka savršena za vaše seksualne potrebe.
Dimenzije
| Neto težina | 19,18 lbs / 8,7 kg |
| Bruto težina | 26,83 lbs / 12,17 kg |
| Vaginalna duljina | 6,3 inča / 16 cm |
| Duljina anusa | 5,91 inča / 15 cm |
| Dužina noge | 1,18 inča / 3 cm |
| Opseg nogu | 15,75 inča/ 40 cm |
| Sjedeća visina | 10,04 inča / 25,5 cm |
| Širina kukova | 11,81 inča / 30 cm |
Galerija lutaka











































































Recenzije
Još nema recenzija.