Opis
O njoj
Jesi li ikada čuo želju za jebanjem seks lutke. Duboko u sebi mnogi od nas oduvijek su željeli upustiti se u seks s lutkom.
Ova posebna ženska seks lutka je visoka 165 cm, s vitkim i seksi tijelom. Realistična prava lutka izrađena je od tpe-a, s mekom i glatkom kožom. ženske seks lutke koriste se za užitak. Ponekad se pojavljuju u pornografiji s lutkama za seks. U kategoriji sex lutke xxx.
Seks lutka ima vaginu koja je uska i može se rastegnuti kako bi odgovarala bilo kojoj veličini penisa. Sa svojim malim seks lutkama na napuhavanje lako se mogu prenositi. Seks lutka također ima skup grudi koje su mekane i savitljive, koje se mogu stiskati kako bi se povećala ili smanjila veličina. Prava ljubavna lutka vrlo je prilagodljiva i dolazi s kompletom odjeće za odijevanje. Kosa na glavi je prekrasna i može se namjestiti da odgovara prilici.
Ne dopustite da vam prođe prilika da posjedujete ove prekrasne seks lutke. Nabavite jedan za sebe i doživite život na visokoj razini.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 165 cm |
| Grudi | 80 cm |
| Struk | 56 cm |
| Hip | 89 cm |
| Neto težina | 38 KG |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 22 cm |
| Analna dubina | 18 cm |
Galerija lutaka










Recenzije
Još nema recenzija.