Opis
O njoj
Ovo je potpuno realistična bakina tpe seks lutka koja ima živopisan seksi izgled. Uz to, dobivate seks lutku porno glumice koja se može postaviti u toliko mnogo položaja za seks. Zahvaljujući čvrstom i laganom kosturnom okviru.
Nadalje, ova seks lutka yandere dev ima živopisan izgled za potpuno privlačnu vizualnu stimulaciju. To znači da ove prave lutke u akciji izgledaju gotovo jednako stvarno kao da to radite s pravom stvari.
Štoviše, skladište seks lutaka približilo se vašoj lokaciji. To osigurava da što je prije moguće izvedete oralni odnos na seks lutki igrački. Nakon što dovršite narudžbu. Seks sa silikonskom lutkom bit će vam dostupan u trenu. Stoga, ako volite usporedbu osoba s lutkama za seks. S ovom www.thevalkyrie seks lutkom. Ovu ljubavnu lutku iz stvarnog života možete lako zamijeniti za skupocjenu vrhunsku pravu lutku u prirodnoj veličini. dakle, dobivate jednu od najboljih i najrealističnijih laguna lutaka na internetu.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 159 cm šalica |
| Poprsje | 72 cm |
| Ispod grudi | 60 cm |
| Struk | 54 cm |
| Kukovi | 92 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 37 kg |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.