Opis
O njoj
Ostavljanje seks lutke muškarcima daje im slobodu da isprobaju stvari koje su njihovi ljudski partneri možda zabranili. Biti s igračkama lutkama koje izgledaju prave otvara vaše unutarnje seksualne potrebe koje će biti ispunjene. Puna muška seks lutka uvijek je u erekciji, bijesna spremna da vas natjera da osjetite kako vam se zidovi vagine temeljito jebu.
Pogled na golu lutku Ellie stavlja vam seksualno zadovoljstvo na prvo mjesto. Nakon što je seksualna napetost raspršena seks lutkom za kurac, olakšanje koje dolazi nakon toga je neprocjenjivo.
Robotska seks lutka 10000 nudi veću vrijednost od cijene. Uvijek imate spremnog partnera kojem se možete vratiti kući, a možete i stvoriti lutku za seks kao meme. Protetička seks lutka ima kožu koja je slična mesu i ujednačene je boje. Muška seks lutka seks gay je dopuštena sve dok ste zadovoljni.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 168 cm |
| Gornje poprsje | 90 cm |
| Ispod poprsja | 60 cm |
| Struk | 53 cm |
| Hip | 95 cm |
| Noga | 82 cm |
| Noga | 21 cm |
| Dubina vagine | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Neto težina | 35 kg |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.