Opis
O njoj
Vrijeme je da svoju seksualnu želju shvatite vrlo ozbiljno i kupite dokumentarni film o lutki za seks robota 2020. kako biste se lijepo počastili. Platiti za ovu Hitlerovu jebenu lutku san je svakog mladića jer ona ima vrlo praktično, savršeno tijelo i izvrsnu veliku zadnjicu, prave karakteristike dame koja obara muškarca s nogu.
Ove fantastične nizozemske lutke za prodaju su bebe s kojima možete imati seks. Sise su poput zgodnih djevojaka, pa ako su otmjene mlađe ženske ženske lutke, možete ih zgrabiti.
Ova Climax lutka je svjetlije puti, bucmasta skupa seks lutka koja je puna vibre. Savijanje vagine seks lutke neće vam predstavljati problem jer se ova dlakava seks lutka može saviti u bilo kojem položaju po vašem izboru. Možete vješto mijenjati položaje nad njezinim vitkim tijelom dok ona koristi svoj mali bobi da vam se ruga i izluđuje vas.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 165 cm |
| Grudi | 67 cm |
| Struk | 55 cm |
| Hip | 81 cm |
| Rame | 34 cm |
| Duljina ruke | 57 cm |
| Dužina stopala | 19 cm |
| Neto težina | 29 KG |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka























Recenzije
Još nema recenzija.