Opis
O njoj
Come say hello to the Affordable Dark Black African Realistic Sex Dolls with Big Tits, expertly made for people who want the most authentic sexual experience they can get without going bankrupt. These dolls are made to comply with many different fantasies, like the cunning in sex doll creampie experiences and the animated pornhub sex doll gifs as they are known. Aside from that, you can. Have sex with your wife’s sex doll or your wife‘s sex doll if you have both. The Dollhouse sex doll collection makes sure that you will enjoy yourself, from dark black African sex doll options to even European love dolls. The best part is that after this love doll drives you into a pleasure frenzy and you make a mess, she is very easy to clean up and dissemble, so you can enjoy her at the best quality for a long, long time.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Velicina tijela | 164 cm |
| Neto težina | 40 kg |
| Puno poprsje | 79 cm |
| Ispod poprsja | 61 cm |
| Struk | 57 cm |
| Hip | 93 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Rame | 31 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina (meka glava) | 12 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.