Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 170 cm |
| Linija grudi | 91 cm |
| Linija struka | 61 cm |
| Linija kukova | 95 cm |
| Širina ramena | 36 cm |
| Dužina noge | 84 cm |
| Duljina ruke | 63 cm |
| Linija bedara | 51 cm |
| Teleća linija | 31 cm |
| Veličina stopala | 25 cm |
| Neto težina | 45 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka
![]()
Recenzije
Još nema recenzija.