Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 168 cm |
| Grudi | 75 cm |
| Struk | 59 cm |
| Hip | 82 cm |
| Širina ramena | 34 cm |
| Duljina ruke | 44 cm |
| Duljina ruke | 15 cm |
| Dužina noge | 73 cm |
| Linija bedara | 50 cm |
| Teleća linija | 31 cm |
| Veličina stopala | 21 cm |
| Oralna dubina | 10 cm |
| Dubina vagine | 14 cm |
| Analna dubina | 10 cm |
| Neto težina | 36 KG |
Galerija lutaka














Recenzije
Još nema recenzija.