Opis
O njoj
Baš kao i kultna reperica i producentica, ova seks lutka Nicki Minaj držat će vas zaluđenima njezinom tjelesnom tjelesnošću. Niska ljubavna lutka ima lice toliko slično ikoni da je to nevjerojatno. Slične oči i položaj očiju, šiljast nos poput njezina i odvažna šminka lutke koja savršeno dočarava njezinu dominantnu prirodu.
O ne, ona nije ovdje da bude tvoja pokorna lutka, ovdje je da te koristi i kontrolira. Ako ste ikada sanjali da vama dominira seksi Nicki Minaj, oni će se uskoro ostvariti.
Ova stvarna glava ljubavne lutke neprimjetno je pričvršćena za njezin vrat, a njezine ruke i ramena vode do punog poprsja. Prsata seks lutka ima F-Cup sise koje su mekane i mljackave. Vrlo zabavno za igrati.
Odmah ispod mjesta gdje završava kosa dugokose lutke, možete vidjeti uzak struk koji vodi do debelih bedara i širokih bokova – savršeno tijelo pješčanog sata.
TPE seks lutka ima tri otvora; funkcionalna usta, savršeno ružičasta lutka maca i njezina lutka guzica, ako volite jebati straga.
Seksi lutka slavnih također ima metalni kostur i može zauzeti bilo koju pozu koju želite.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 161 cm |
| Grudi | 110 cm |
| Struk | 80 cm |
| Hip | 115 cm |
| Rame | 48 cm |
| Dužina noge | 79 cm |
| Duljina ruke | 60 cm |
| Dužina stopala | 22 cm |
| Neto težina | 62 KG |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka























Recenzije
Još nema recenzija.