Opis
O njoj
Tražite li laganu ljubavnu lutku?
MiisooDoll proizvodi najbolje male silikonske ljubavne lutke i sigurni smo da ćete ih voljeti. Ova stvarna silikonska ljubavna lutka ima vrlo realistično lice i vrlo prirodno tijelo. Ona je puna čvrsta silikonska ljubavna lutka, tako da su svi njezini dijelovi neporozni i vodootporni.
Njeno ime? Mara. Mara je stvarna silikonska ljubavna lutka bucmastih obraza i lijepog lica. Ima široke, tamne oči, slatki dugmasti nosić i nježno ružičaste usne koje se daju ljubiti. Možete zaključiti da je Mara vrhunska seks lutka i to možete zaključiti po svim detaljima. Realistična silikonska lutka od 163 cm ima glatku porculansku kožu, male grudi i vrlo lijepu lutksku macu. Uživat ćete ga gledajući i još više uživati u jebanju.
Možete prilagoditi nekoliko njezinih značajki, poput očiju, nijanse kože, boje vaših bradavica, stidnih dlačica, vrste stopala, pa čak i njezine perike za lutke. Ona također ima jak metalni kostur u sebi koji joj pomaže da zadrži položaj dok je ševiš. Također dolazi s umetkom za grijanje i kutijom za lutku koja se može koristiti za pohranu.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 164 cm |
| Grudi | 81 cm |
| Ispod grudi | 60 cm |
| Struk | 59 cm |
| Hip | 103 cm |
| Duljina ruke | 57 cm |
| Širina ramena | 38 cm |
| Teleća linija | 34 cm |
| Linija bedara | 56 cm |
| Dužina noge | 75 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 42 kg |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.