Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 172 cm |
| Linija grudi | 80 cm |
| Linija struka | 59 cm |
| Linija kukova | 88,5 cm |
| Širina ramena | 31 cm |
| Duljina ruke | 70 cm |
| Dužina noge | 108 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Linija bedara | 48 cm |
| Teleća linija | 32 cm |
| Neto težina | 40 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka














Recenzije
Još nema recenzija.