Opis
O njoj
Upoznajte WOW Goblin Shaman Sex Doll, prvu takve vrste na svijetu, ova erotska lutka je toliko realistična da oponaša vaše omiljene likove iz online igara i stvara šarene avanture ravno pred vašim očima. Ova realistična seks lutka je remek-djelo umjetne inteligencije u obliku dobro izrađenog, prirodnog na dodir komada opreme. S prekrasno reproduciranim lješnjak zelenim očima koje duboko zure u dušu i glatkim, graciozno dizajniranim goblinskim tijelom, ovaj šaman će biti vaš savršeni partner. Potpuno je artikuliran sa zglobnim vezama na rukama i koljenima i može se savijati ili na bilo koji drugi način koji želite. Izgubite se u neistraženim stazama strasti i samosvijesti kada pristupite našoj online seks trgovini i vidite goblin shaman seks lutku, zabavan i super-tehnički proizvod koji su hladno izradili razuzdani stručnjaci.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 158 cm |
| Gornje poprsje | 85 cm |
| Ispod poprsja | 68 cm |
| Struk | 50 cm |
| Hip | 85 cm |
| Noga | 80 cm |
| Noga | 19 cm |
| Dubina vagine | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Neto težina | 30 kg |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.