Opis
O njoj
Ne morate naučiti kako se kaže sex doll na kineskom jer niste u filmu o sex doll, i ne morate ništa prevoditi da biste mogli obaviti kupnju. Realistična TPE seks lutka je toliko mekana i laka za korištenje da nećete jebati kineske seks lutke, pogotovo nakon što vidite njihovu zvijezdu u seks lutki Lolicon. Ova seks lutka s trupom i glavom poznata je kalifornijska pederska seks lutka s popriličnim popisom i rekordom u donošenju orgazama svakome tko je koristi. Možda ovu lutku za seks 90% nećete kupiti na rasprodaji, ali korištenjem nje ćete preispitivati sve što mislite da jeste
znate, uključujući stereotip da žene mrze AI lutke za seks, jer ćete voljeti koristiti torzo ove AI lutke za seks, a to bi moglo biti najintrigantnije seksualno iskustvo koje ćete ikada imati.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | D-šalica od 170 cm |
| Rame | 33 cm |
| Gornji dio dojke | 84 cm |
| Donja dojka | 62 cm |
| Struk | 58 cm |
| Hip | 88 cm |
| Opseg bedara | 50 cm |
| Opseg teleta | 30 cm |
| Duljina noge | 85 cm |
| Duljina stopala | 22 cm |
| Neto težina | 37,5 kg |
| Dubina usta | Nije dostupno |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.