Opis
O njoj
Have you ever had the pleasure to see a wm sex doll in real life? Well, here is your opportunity to build sex dolls straight out of your dreams. This Amazon sex doll with big breasts is quite the pleasure for the confident ones who want their own real sexy n-cup sex doll. The sex doll porn toy is expertly suited for anyone new enough to not have had sex with life-size dolls before. The Amazon sex doll is one of the highest quality spartan lover dolls on the market, and her nice, big rack is not all there is to her; she also has an ass that’s bigger than even the top 10 male sex doll asses on the market. With this 3d animated love doll, you get everything from motion to wonderful looks that make your heart melt, and your insides throb for her every single minute.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 150cm D-cup |
| Rame | 32 cm |
| Gornji dio dojke | 70 cm |
| Donja dojka | 54 cm |
| Struk | 52 cm |
| Hip | 75 cm |
| Opseg bedara | 42 cm |
| Opseg teleta | 27 cm |
| Duljina noge | 73 cm |
| Duljina stopala | 21 cm |
| Neto težina | 22.5kg |
| Dubina usta | Nije dostupno |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka





















Recenzije
Još nema recenzija.