Opis
O njoj
Jeste li ikada vidjeli anime lutku?
Imate li želju za seksom s anime lutkom ili biste željeli imati anime lutku u svom posjedu?
Naše seksi anime seks lutke dizajnirane su da izgledaju točno poput anime likova koje vidite u filmovima. Vrlo su lijepe i imaju neosporan izgled animea.
Anime lutke također su azijske lutke. Ovo su kvalitetne čvrste lutke, što znači da ih možete napuhati kada nisu u upotrebi, a možete ih i napuhati kada ih želite koristiti.
Azijati također kupuju ove lutke; one su prave lutke za ropstvo, a ove lutke za seks imaju mnoge prednosti.
Čine vaš seksualni život ugodnim, pružaju vam zadovoljstvo i pružaju vam najbolje seksualno iskustvo.
Seks lutka Megumin na tržištu je već jako dugo. Možete pronaći anime seks lutku, ali može biti teško pronaći debelu lutku na prodaju. Trudimo se olakšati stvari našim kupcima i to je razlog zašto smo ovu seksi anime debelu lutku uvrstili na prodaju.
Dostava traje nekoliko dana, a naše lutke šaljemo u diskretnim paketima.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 158 cm |
| Linija grudi | 85 cm |
| Linija struka | 60 cm |
| Linija kukova | 85 cm |
| Širina ramena | 36 cm |
| Duljina ruke | 65 cm |
| Dužina noge | 94 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Linija bedara | 48 cm |
| Teleća linija | 28 cm |
| Neto težina | 35 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka




















Recenzije
Još nema recenzija.