Opis
O njoj
Seks s lutkom Tifa je nešto što svakome preporučujemo da isproba barem jednom u životu, a ako tražite nekog od stručnjaka koji će vam pružiti ONO iskustvo cijelog života, onda preporučujemo seks lutku Miu. Ona je poput Stephanieine lutke za seks, osim što je mršava lutka za seks. Ona je seks lutka godine, a čak i bolja od seksa s lutkom Tifa, može izvoditi seks s lutkom Leni, kao da ste u HD porno videu s lutkom za seks.
Ona je seks lutka za muškarce i upotrijebit će sve mišiće svoje seks lutke kako bi bila sigurna da ste zadovoljni. Njezina su bedra opremljena tehnologijom koja im omogućuje da zgrabe vaša i pomiču se u ritmu s vašim potezima, ostavljajući vam autentičnije iskustvo ljubavne lutke. Osim toga, na sva tri njezina otvora piše se drugačije, što znači da ne samo da dobivate estetski užitak jebanja s tri različita otvora, već se i usta, anus i maca razlikuju, tako da dobivate i osjetilni užitak od toga. Najbolje je uživati uz lubrikant na bazi vode, a moguća je i topla maca kao lutka za seks, zahvaljujući USB grijaćem umetku koji smo dobili. I ne vara, ne viče i ne zanovijeta. Vrlo dobar kompromis, ako nas pitate.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 158 cm |
| Poprsje | 75 cm |
| Struk | 49 cm |
| Hip | 81 cm |
| Duljina ruke | 63 cm |
| Noga | 21 cm |
| Neto težina | 32 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka





































































































Recenzije
Još nema recenzija.