Opis
O njoj
Želite li realističnu ljubavnu lutku? Na prodaju imamo odraslu ljubavnu lutku koja izgleda kao iz stvarnog života i ona vas zove. Ova silikonska ljubavna lutka za odrasle jedan je od naših bestselera, a to je zbog toga koliko je realna. Koliko god pune lutke izgledale vruće, nikad nisu tako dobre kao naše silikonske lutke; gumeni su, izazivaju opekline od kontakta i mogu čak izazvati alergije. Nećete imati nijedan od tih problema s našom ljudskolikom seks lutkom.
Ona može rekreirati vruću pornografiju s lutkama za seks s tobom i zauzeti mnogo različitih poza, glumeći ono što želiš da bude. Slike pravih lutaka poput nje ne odaju im pravo. Ova realistična ljubavna lutka ima nevjerojatnu kožu, visokokvalitetnu kosu i najbolje dijelove tijela. Možete odabrati kakvu vrstu usana ili mace želite, a možete odlučiti ima li ona stidne dlake ili ne. Možete odlučiti i više - njezinu boju očiju, boju kose, ton kože itd.
Ženska ljubavna lutka također je medicinska silikonska lutka, tako da nije porozna i ne ostavlja mrlje lako kao druge lutke, stoga ne brinite da ćete joj promijeniti odjeću ili je smočiti.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 165 cm |
| Poprsje | 84 cm |
| Struk | 55 cm |
| Hip | 88 cm |
| Rame | 34 cm |
| Ruka | 55 cm |
| Noga | 89 cm |
| Noga | 19 cm |
| Neto težina | 36 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
Galerija lutaka

























Recenzije
Još nema recenzija.