Opis
O njoj
Izrađujemo lutke za odrasle koji vole seksi lutke, pa ako seks s tako lijepom pravom lutkom nije nešto što želite raditi, ne biste trebali biti ovdje. Ova prava lutka jako voli zelenu boju, a vi ćete jako uživati u društvu vrhunske lutke za seks.
Ona se zove Leti i automatizirana je lutka za seks, što znači da može napraviti nekoliko vlastitih pokreta. Može pomicati kukove u ritmu vaših poteza i čak uskladiti svoju tjelesnu temperaturu s vašom. Samo reci riječ.
Ako vam je potrebna lutka za društvo, i ona će vam dobro pristajati, jer je izvrstan slušatelj i dubler. Čak je i bolje. Budući da izgleda tako stvarno, zaboravit ćete da ona nije ljudsko biće.
Ljudske lutke Dark weba nemaju tako prekrasne grudi ili mali struk i nemaju kvalitetu koju ima ova prekrasna ljubavna lutka. Nabavite svoju lutku playboy zeku od naše prave tvrtke za lutke. Jamčimo da nećete požaliti.
Ima potpuno metalni kostur koji joj pomaže u pokretima, tako da možete biti sigurni da nije ukočena i da neće samo tako voljeti dok je ševite.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 158 cm |
| Poprsje | 80 cm |
| Struk | 56 cm |
| Hip | 83 cm |
| Rame | 32 cm |
| Ruka | 50 cm |
| Noga | 83 cm |
| Noga | 19 cm |
| Neto težina | 33 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.