Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Velicina tijela | D-šalica od 175 cm |
| Neto težina | 30 kg |
| Puno poprsje | 82 cm |
| Ispod poprsja | 63 cm |
| Struk | 53,5 cm |
| Hip | 91 cm |
| Dužina stopala | 20 cm |
| Rame | 34 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.