Opis
O njoj
Animacija s lutkama za seks prešla je dug put od crtića s lutkama za seks kojih se sjećate. Na svom ekranu sada možete pronaći najseksi lutku za seks, wm, ili lutku za seksa koji zna kako se šepuriti bolje od bilo koga drugog koga poznajete. Ako ikada poželite prilagoditi svoju seks lutku, dopuštamo vam da napravite seks lutku svojih snova.
Ovo je Carrey, seks lutka Mai Shiranui iz mnogih fantazija. Postoji toliko mnogo razloga zašto je seks lutka s velikim sisama omiljena obožavateljima, ali za mnoge koji vole seks lutke, to je količina detalja koja je dana njenom licu. Ona je jednako simpatična kao ljubavne lutke koje su predstavljene u brazzers kategoriji lutaka za seks, i dovoljno smiješna, možda čak i više! Europska seks lutka pružit će vam okus užitka kakav još niste kušali. Od dodira njezine kože do mljackavosti njezinih grudi, sve od jednostavnog dodirivanja ove ljubavne lutke do jebanja je zabavno. Kako bi stvari bile posebno jednostavnije za vas i vaša leđa, ona ima potpuno metalni kostur koji joj pomaže da se kreće i zauzima različite poze kako bi vam ugodila.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 160 cm |
| Grudi | 90 cm |
| Struk | 60 cm |
| Hip | 95 cm |
| Rame | 35 cm |
| Duljina ruke | 60 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Neto težina | 37 KG |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.