Opis
O njoj
This is a highly realistic robozou doll sex game hacked doll. One that has the combination of good looks, realistic feel, and durability. Thus, completing the sex doll experiment. Hence, if you want to enjoy unparalleled realism . This sex doll with heat is the best choice for your needs. Hence, this kawaii sex doll is great for a guy that masturbates with sex doll.
Furthermore, this automata sex doll makes sex with sex doll girl feel so realistic. Thanks to a well detailed design. Hence, like the best life size female sex dolls on the market. This is a top rank sex doll. Made to provide adequate intense stimulation.
Moreover, this sex doll just for cock is highly realistic. So, much so that even a professional sex doll tester can attest to the level of quality and realism this life like sex doll offers.
Dimenzije
| Visina | 19,29 in/49 cm |
| Veličina grudi | 25,98 in/66 cm |
| Veličina kukova | 25,2 in/64 cm |
| Veličina struka | 40 cm/15,75 in |
| Dužina noge | 8 cm |
| Neto težina | 8,5 kg |
| Vaginalni | 16,96 cm/6,68 in |
| Anus | 13,5 cm/5,33 in |
Galerija lutaka




















Recenzije
Još nema recenzija.