Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 170 cm |
| Gornji dio prsa | 85 cm |
| Donji dio prsa | 61 cm |
| Struk | 55 cm |
| Hip | 92 cm |
| Rame | 35 cm |
| Ruka | 68 cm |
| Noga | 90 cm |
| Noga | 22 cm |
| Neto težina | 38 kg |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 15 cm |
Galerija lutaka










Recenzije
Još nema recenzija.