Opis
O njoj
Realistične seks lutke su seks lutke s realističnim značajkama. Lutke s osobinama bliskim stvarnom čovjeku.
Realistične fantastične seks lutke su lutke sa stvarnim značajkama, ali se temelje na fantastičnim likovima. Ove se lutke naširoko koriste u porno videima s lutkama.
Porno videi pravih lutki za seks imaju puno anime likova. Ovi likovi obično se temelje na popularnim anime likovima.
Seks lutke su pomak u pravom smjeru. Problem je pronaći seks lutku koja odgovara vašim potrebama. Ali, ako je potrebno, možete dobiti više lutaka i zabaviti se više.
Uobičajeno je pronaći mnogo ljudi koji su zainteresirani za seks lutke za sebe. Neki ljudi možda traže seks lutku za svog partnera ili za vlastitu upotrebu. Ali drugi možda samo traže lutku za seks za kupnju, a tamo je mogu pronaći. Postoje mnoga mjesta na kojima možete kupiti lutku za seks online, a postoji i mnogo različitih vrsta lutki za seks koje možete kupiti. Možete kupiti seks lutku koja pokriva cijelo tijelo, seks lutku s izmjenjivim glavama i licima ili čak seks lutku u prirodnoj veličini koja je dvostruko veća od prosječne žene. Postoje i različiti materijali od kojih možete kupiti svoju seks lutku, poput silikona ili TPE-a.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 168 cm |
| Grudi | 79 cm |
| Struk | 59 cm |
| Hip | 87 cm |
| Neto težina | 39 KG |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 22 cm |
| Analna dubina | 18 cm |
Galerija lutaka










Recenzije
Još nema recenzija.