Opis
O njoj
Tražite li kupiti visokokvalitetnu i jeftinu seks lutku. Onaj koji je napravljen da konkuriše silikonskoj seks lutki amazonskoj pravoj lutki vrhunskih standarda. Ova realistična ljubavna lutka ima sve što je potrebno da bude vaša fantastična seks lutka. Od realističnog izgleda vrhunske lucy lutke 4k sex pics lutke. Za dojam detalja i teksture mesa realistične ljubavne lutke. Ova stvarna lutka za seks prošla je najstroži test realističnosti lutke za seks.
Nadalje, možete prilagoditi seks lutku kako bi savršeno uhvatila vaše jedinstvene preferencije. To znači da c7možete dobiti pravu demo lutku za seks lutku koja izgleda baš kao vaša djevojka iz snova. Stoga, s ovom e5v lutkom za seks. Možete istražiti svoje najluđe seksualne fantazije.
Štoviše, možete rekreirati svoje omiljene crne seks lutke xvids. Stoga je seks s ljubavnom lutkom Kleopatrom sjajan doživljaj, zagarantiran!
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 161 cm |
| Grudi | 110 cm |
| Struk | 80 cm |
| Hip | 115 cm |
| Dužina noge | 79 cm |
| Duljina ruke | 60 cm |
| Dužina stopala | 22 cm |
| Neto težina | 62 KG |
| Oralna dubina | Nije dostupno |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.