Opis
O njoj
Kućna md seks lutka ima vaginu boje mesa koja izgleda poput vagine mokre žene. Veličine seks lutke alivia razlikuju se ovisno o vašoj visini.
Imamo seks lutku 6'2, 6'3 lutku i mnogo kraću seks lutku 5'3. Držanje gifova s jebenom seks lutkom u svakom trenutku podsjetnik je da je seks zanimljiva aktivnost. Pornografija bestjelesnih seks lutaka ima sredstva koja će vam pomoći da postanete bolji u vođenju ljubavi.
Reality girl doll sex ima forume sex doll za prijedloge i sva pitanja. Kad tip pojebe novu seks lutku, vidi izglede za ljubav s realističnom seks lutkom. Najbolja lutka za seks izrađena prema specifikaciji klijenta omogućuje puno stvari. Na ljestvici krutih seks lutaka, kiborg seks lutka daje maksimalne rezultate uz malo truda.
Dimenzije
| Materijal | Silikon |
| Visina | 155 cm |
| Neto težina | 31 kg |
| Puno poprsje | 77 cm |
| Ispod poprsja | 55 cm |
| Kupa | F |
| Struk | 53,5 cm |
| Hip | 88,5 cm |
| Oralno | Neobavezno |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 18 cm |
| Rame | 33 cm |
| Ruka | 65 cm |
| Noga | 77 cm |
| Noga | 21,5 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.