Opis
O njoj
Postoje velike sise, a tu su i ove.
Ova debela seks lutka ima neke od najvećih sisa koje smo prije vidjeli na BBW seks lutki. Ako ste tip koji voli prsate seks lutke i velike sise, ne možete biti sretniji od ovih.
Zaboravite te male sise i supermodele, i pogledajte ovaj golemi divlji par! I ona voli davati sise i voli kad je iskorištavaš.
Submisivna lutka nema samo sise, već i lijepu guzu i vrlo privlačno lice. Uživat ćete u njezinoj seksi guzici jednako kao što uživate u njezinim velikim sisama jer je ona TPE lutka za seks, a materijal je vrlo fleksibilan.
Ova skupocjena lutka za seks ima čelični kostur, širok raspon pokreta i dobro je utegnuta, tako da nikoga ne opterećuje i savršena je čak i za ljude koji su novi u korištenju lutke za seks.
Ona je savršena za ljubitelje sisa i ima lijep stalak, lijepo lice i tijelo koje puca. Ima tri funkcionalne rupe, tako da može biti vaša seks lutka za pušenje i analni seks lutka, a zatim izviti leđa za vaše zadovoljstvo. Što god želiš.
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 170 cm |
| Grudi | 101 cm |
| Struk | 56 cm |
| Hip | 97 cm |
| Dubina vagine | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
| Neto težina | 44 kg |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.