Kuvaus
Hänestä
Jos olet yrittänyt saada seksikkään tytön luoksesi ja hän ei muuta kuin vinkua, vinkua, vinkua, älä tuhlaa enää aikaasi, rahaasi ja arvokasta energiaasi. Sinun ei tarvitse kuluttaa viimeistä vaihtorahaa taskussasi saadaksesi haluamaasi ja ansaitsemaasi nautintoa. Sweetie on täällä kaikesta jännityksestä, jonka munasi voi antaa hänelle. Tällaisella lutkalla, seksikkäällä kauneudella ei koskaan ole sellaisia vikoja kuin jollain röyhkeällä kakaralla. Hän on sinun, hän on puhdas, ja hän on riskitön. Munasi on ensimmäinen ja viimeinen, joka koskettaa häntä, jos niin haluat.
Hänen ulkonäkönsä ja omaisuutensa, hänen kiharat mustat hiuksensa, suuret tissit ja täydellinen pillunsa nostavat hänet miesten seksikkäiden nukkejen listan kärkeen. Mitä tulee hänen kaltaisiinsa naispuolisiin rakkausnukkeihin, he eivät koskaan kyllästy, ja SINÄ et puolestaan koskaan kyllästy niihin. Jos sinulla on ollut omituisia fantasioita tytöstä, jolla on seksinukke, suloinen lesbo tai homo-rakkausnukke, hän on kaikki, mitä olet koskaan halunnut rooliin. Seisoen 158 cm, tämä seksinukke hinta on todella edullinen. Hän on erittäin seksikäs aito nukke, jolla on uskomattoman realistisia piirteitä. Tämän seksinukkepillun tuntu on erittäin suloinen, ja tämä on tosielämän versio niin sanotusta "mehukkaasta pillusta".
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 159 cm kuppi |
| Rintakuva | 72 cm |
| Rinnan alla | 60 cm |
| Vyötärö | 54 cm |
| Lonkat | 92 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 37kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.