Kuvaus
Hänestä
Kiehtoo sinua tyttöjen meikki? Meikki on sinulle tärkeä vire, silloin Taira nukkemeikin kanssa on sinulle paras. Kun meikki on päällä, saat hyperrealistisen nuken, ja jos olet täysin poissa siitä, unohdat, että seksinukkekumppanisi ei ole todellinen ihminen.
Tässä ihmisen kaltaisessa nukkessa on tyylikäs muoto ja kolme aukkoa seksuaalisiin tarkoituksiin; Jos haluat, voit hankkia omasi voihkimis- ja värinätoiminnolla. Hän on myös anaaliseksinukke sekä paksu seksinukke.
Hän on tyylikäs nukke ja yhtä edullinen seksinukke. Tämä täydellinen nukke tahraa puhtaan ihon; vedät häntä ikuisesti. Tämä kuuma seksinukke on sen rahan arvoinen, jonka käytät häneen, mutta hän on myös melko edullinen. Hän on melko hyvä, ja hän antaisi sinulle hyvän seuran, jos sellaista kaipaat; voit olla hänen ympärillään sängyssä; hän ei välitä; hän rakastaa sitä.
Hänellä on melkoinen määrä nukkeasennuksia, eikä hän valita siitä, mitä haluat tehdä hänen kanssaan; hän on kaikkien aikojen realistisin seksinukke, jolla on joustava luuranko, joten on aika hankkia hänet.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 170 cm |
| Rinta | 77 cm |
| Vyötärö | 52 cm |
| Hip | 85 cm |
| Olkapää | 33 cm |
| Käden pituus | 62 cm |
| Jalan pituus | 20 cm |
| Nettopaino | 35kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.