Description
About Her
Does makeup on girls fascinate you? Makeup is a major turn-on for you, then Taira with the doll makeup is the best for you. With the makeup on, you get a hyper-realistic doll, and if you are totally off it, you will forget your sex doll partner is not an actual human.
This human-like doll comes with an elegant shape and three orifices for sexual purposes; if you like, you can get yours with the moaning and vibrating function. She’s also an anal sex doll as well as a thick sex doll.
She’s a classy doll and equally an affordable sex doll. This perfect doll spots clean skin; you’ll forever be drawn to her. This hot sex doll is worth whatever money you spend on her, but she’s also quite affordable. She’s quite a good one, and she would give you good companionship if you crave one; you can have her all over you in bed; she doesn’t care; she loves it.
She has quite a number of doll poses, and she won’t complain about whatever you want to do with her; she’s the most realistic sex doll ever with a flexible skeleton, so it’s time to get her.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 170cm |
| Breast | 77cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 85cm |
| Shoulder | 33cm |
| Arm Length | 62cm |
| Foot Length | 20cm |
| Net Weight | 35KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.