Kuvaus
Hänestä
Here at our store, Thic Model is presented as a sex doll that is perfectly realistic and of the highest quality in our collection. Masterfully built to meet the desires and fantasies of even the most demanding users, this fancy love partner is meticulously molded from lifelike TPE materials to give you a truly authentic experience.
The brawny chap with a height of 5’6″ who is also presented on the above picture will be the loyal friend who will take care of all your needs without any reservations. Offering a combination of flexibility and tender silicone skin that is like natural human skin under the touch will create a situation where you would not be able to distinguish it from being in bed with a real partner.
Be part of a journey where you can enjoy unlimited nights of sexual pleasures with a unique Indian sex doll – a Thic Model.
Mitat
| Materiaali | TPE-pää + TPE-runko |
| Korkeus | 158cm H-kuppi |
| Olkapää | 31 cm |
| Ylärinta | 89 cm |
| Alempi rinta | 59 cm |
| Vyötärö | 56 cm |
| Hip | 101,5 cm |
| Reiden ympärysmitta | 54 cm |
| Calf Girth | 32 cm |
| Jalan pituus | 82 cm |
| Jalkojen pituus | 21,5 cm |
| Nettopaino | 41 kg |
| Suun syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.