Kuvaus
Hänestä
Stormy Daniel -seksinukkella oli suositus, ja keitä me emme kuuntele? Imani African musta seksinukke on yksi parhaista seksinukkekehoista, joita on koskaan veistetty. Pidät tästä seksinukkesta turkispuvussa, jokaisessa kankaassa, monissa eri muodoissa. Nautit seksinukkesta, joka suoratoistaa toimintaansa sinulle, ja itse asiassa sinun on erityisesti nautittava tästä seksinukesta ollessasi armeijassa. Hän on hip seksinukke, joka on ajan tasalla kaikista seksinukketrendeistä. Hän on niin täydellisesti tehty, että jopa seksinuken vaginakuvat yksinään riittää herättämään sinut. Iso tissi Aasian seksinukke sopii täydellisesti 158 cm pitkälle aasialaiselle seksinukkelle, ja tulet rakastamaan häntä niin paljon, että et halua jakaa – vaikka poikien tupla-aasialainen seksinukke onkin aika kuuma. Tulet rakastamaan tätä seksinukkea, takuuvarmasti.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 163 cm |
| Rinta | 100 cm |
| Vyötärö | 68 cm |
| Hip | 105 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Jalan pituus | 75 cm |
| Käden pituus | 63 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Nettopaino | 51kg |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 22 cm |
| Anal Depth | 18 cm |
Nukke galleria























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.