Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Kehon koko | 165 cm D-Cup |
| Nettopaino | 27,3 kg |
| Täysi rintakuva | 79 cm |
| Rinnan alla | 64 cm |
| Vyötärö | 53 cm |
| Hip | 94 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Olkapää | 36 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.