Kuvaus
Hänestä
Haluat ruokkia seksuaalista mielikuvitustasi.
Jos haluat tutustua tähän puoleesi, käy seksinukkekaupassamme.
Meillä on parhaat tpe-nuket, joilla on todellisia samankaltaisia ominaisuuksia. Tehty tuntumaan todellisen kumppanin iholta, mutta ilman ihmisten välistä vuorovaikutusta. Valikoimassamme on miesten seksinukkeja. Vieraile sosiaalisten rakkausnukkeemme Kanadassa saadaksesi parhaan lahjan, jonka voit saada itsellesi. Pääset näkemään aitoja seksinukkearvostelujamme suurelta ja tyytyväiseltä asiakaskunnaltamme.
Nukkevitun kategoriamme on täynnä kannettavia seksileluja, jotka piristävät elämääsi. Tai vieraile seksinukkefoorumissamme saadaksesi vuorovaikutusta joidenkin tuotteidemme kanssa.
Älä vain elä tylsää elämää, osta seksinukkeja.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 155 cm F-kuppi |
| Rintakuva | 80 cm |
| Rinnan alla | 57 cm |
| Vyötärö | 52 cm |
| Lonkat | 87 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 34 kg |
Nukke galleria























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.