Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 165 cm |
| Rintojen linja | 88 cm |
| Vyötärölinja | 55 cm |
| Hip Line | 86 cm |
| Hartianleveys | 37 cm |
| Jalan pituus | 85 cm |
| Käden pituus | 58 cm |
| Reiden linja | 44 cm |
| Calf Line | 29 cm |
| Jalkojen koko | 21 cm |
| Nettopaino | 36 kg |
| Suullinen syvyys | 13 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria








Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.