Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 161 cm |
| Täysi rintakuva | 90 cm |
| Rinnan alla | 58 cm |
| Vyötärö | 51 cm |
| Hip | 87 cm |
| Käsivarren leveys | 47 cm |
| Hartianleveys | 31 cm |
| Jalan pituus | 91 cm |
| Jalan pituus | 22 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 14 cm |
| Nettopaino | 37kg |
Nukke galleria



















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.